سریالسریال ترکی سیب ممنوعهسریال ترکیه ای

سرنوشت ییلدیز ییلماز در سریال ترکی سیب ممنوعه چه می شود؟


سریال ترکی سیب ممنوعه داستان زندگی دو خواهر زیبا به نام های ییلدیز و و زینب را روایت می کند.

سرنوشت ییلدیز ییلماز در سریال ترکی سیب ممنوعه چه می شود؟

 

ییادیز ییلماز در و خواهرش  در منطقه ضعیف ترکیه از نظر مالی و فرهنگ زندگی می ککند.

ادا اجه بازیگر زیباروی ترکیه نقش ییلدیز ییلماز را بازی می کند وی عاشق ثروت است و آرزویش این است پولدار شود. ییلدیز با یک پسر پولدار وارد رابطه دوستی می شود و در رویاهایش او را مرد زندگی خود می بیند اما وقتی ییلدیز بحث ازدواج را پیش می شد او ییلدیز را رها می کند و می گوید او حتی درحد و اندازه ای نیست که بخواهد به خانواده اش معرفی کند.

ییلدیز در یک رستوران مشغول به کار می شود که زن هالیت مرد ثروتمند ترکیه او را می بیند و  رقم چشمگیری را به او پیشنهاد می دهد که در منزلش کار کند.

ییلدیز با این رقم وسوسه می شود و در منزل اندر آرگون و هالیت آرگون مشغول به کار می شود.

اندر از او می خواهد با پیشنهاد رقمی بالاتر کاری کند که مسرش یعنی (هالیت) عاشق او شود ا بتواند با فردی که دکتر است ازدواج کند و از هالیت به خاطر خیانت جدا شود و ثوتش را بال بکشد.

اما ییلدیز عصبانی می شود که برود که اندر او را راضی می کند اما ییلدیز تمام جریان را برای هالیت بازگو می کند و اندر لحظه ای که می خواهد مچ هالیت را بگیرد میفهمد ضایع شده و هالیت او را از خانه بیرون می اندازد و جدا می شود.

ییلدیز و ییلماز با هم ازدواج می کند.

اما اندر به فکر انتقام از هالیت و ییلدیز است. و با برادرش برای ییلدیز برای ییلدیز پاپوش درست می کنند. و هالیت ییلدیز را از خانه بیرون می اندازد و حساب هایش را مسدود می کند.

از طرفی دیگر زنی به نام شاهیکا وارد زندگی هالیت می شود و با وجود ثابت شدن بی گناهی ییلدیز با شاهیکا ازدواج می کند.

اما شاهیکا تمام ثروت هالیت را بالا می کشد و ییلدیز ثروتمند می شودو  روزی هالیت را در ایستگاه اتوبوس می بینند و….منبع مطلب

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا