سریالسریال ترکیه ایسریال در حال پخش ترکیهسریال عاشقانه ترکی

فصل دوم سریال ترکی بی وفا چند قسمت است؟


سریال ترکی بی وفا (هرجایی) در فصل اول در ۱۲ قسمت به پایان رسید و بر اساس شنیده ها فصل  دوم این سریال نیز ۱۲ قسمت خواهد بود.

فصل دوم سریال ترکی بی وفا چند قسمت است؟

آکین آکینوزو ( میران اصلان)، ابرو شاهین(ریان)، ایدا (عزیزه)،اویا (گونول)، سرهات (هازار) و احمت تانسو ( آزاد )

ابرو شاهین و آکین آکینوزو نقش های اصلی سریال بی وفا را ایفا می کنند.

در بیورگرافی ابرو شاهین آمده است: وی در سال ۱۹۹۴ در شهر استانبول متولد شده است، بعد دریافت مدرک رشته علوم ورزشی در دانگاه استانبول دیپلم بازیگری گرفته و اولین کار هنری خود را در سال ۲۰۱۶ با فیلمپول خون شروع کرد. سپس در فیلم های بابام و جنگجو نقش گرفت و نهایتا با جان بخشیدن به نقش بورجو در سریال عروس استانبول و بازی در نقش خلبان در سریال سیب ممنوعه به شهرت رسید. در حال حاضر در نقش ریان شاداوغلو یکی از نوه های خاندان بزرگ شاداوغلو در کنار آکین آکینوزو نقش های اصلی سریال بی وفا را بازی می کنند.

در بیورگرافی آکین آکینوزو آمده است:متولد سال ۱۹۹۰ در آنکارا است که مدرک بازیگری خود را از دانشگاه لس آنجلس دریافت کرده است. در سال ۲۰۱۴ در فیلم سینمایی عزرائیل ایفای نقش کرده. در سال ۲۰۱۵ در سریال حریم سلطان برای اولین بار وارد تلویزیون شدو بعد بلافاصله در همان سال در سریال دوستها خوبن نقش گرفت.

در سریال پر مخاطب پایتخت عبدالحمید با ایفای نقش در شخصیت عمر توانست خودش را بیش از پیش به مخاطبان معرفی کند. در حال حاضر نقش اصلی سریال بی وفا(هرجایی) در شخصیت میران اصلان تنها نوه پسری خاندان اصلان بی را بازی می کند.

آکین آکینوزو در کنار ابرو شاهین و گروه حرفه ای سریال بی وفا توانسته به محبوبیت زیادی برسد.منبع مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا